allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ЩОБ БУВ МИР, РАЗ НА 50 РОКІВ ТРЕБА ПАЛИТИ МОСКВУ

Історія нас вчить, що вона нас нічого не вчить!
Особливо, якщо історію не вчили і не знають.


Кумедно спостерігати за тими українськими президентами, які починають свій шлях на найвищій державній посаді з бажання порозумітися з Росією. В цьому бажанні вони органічні: через совкове виховання, бізнес чи елементарну меншовартість: Париж чи Брюссель далекі і незрозумілі, а Москва - то є Москва...

Єдині виключення з цієї історії: Ющенко і Порошенко. Одного московити отруїли, другий був змушений з ними воювати. Тому ілюзій не було одразу.

Як виглядає цей шлях порозуміння:
- політичний на рівні глав держав і їх довірених осіб
- бізнесовий через наближених олігархів
- церковний через московську церкву в Україні

Зеленський вже опробував два перші шляхи з нульовим результатом.

Путін не вірить ні Зеленському, ні Єрмаку, бо ці двоє можуть пообіцяти все, але нездатні ніщо з обіцяного виконати через владне безсилля. Тому, єдине чим цінні вони для Путіна, що вкидають Україну в ще більший хаос і економічне провалля. Тоді легше завершити окупацію і відновити Російську імперію.

Українські олігархи, вірніше, деякі з них, готові домовитися з Москвою заради преференцій для власного бізнесу. Але власні домовленості вони можуть втілювати лише шляхом впливу на Зеленського. Чому це не дає жодного ефекту - написав вище.

Залишився третій шлях - церковний. І тут, на Великдень, московські попи завдали Зеленському неочікуваного для нього підступного удару.

Що важливо для Зе сьогодні: пройти пандемію без великих жертв. Бо якщо будуть масові смерті, які плавно перейдуть в обвал економіки - не факт, що Зеленський доживе до кінця літа. Щонайменше, політично.

Тому, щоб стримати пандемію, вводяться максимальні обмеження, фальсифікується статистика щодо реальної смертності від коронавірусу, проводиться мінімальна кількість тестів.

Далі, у разі успіху, Зеленський виходить до нації з простим посланням: «ми перемогли. Краще бути бідним, але живим. Помилки в економічній політиці не мої, а через світову кризу і Сороса. Все буде добре».

І тут, майже в момент кульмінації, московська церква збирає віруючих у храмах. Десятки тисяч вірян у розплідниках хвороби, духовної і фізичної.

Це питання не про гроші, московській церкві є за що жити; це питання не віри, в Росії заборонили службу на свята; питання не релігії, Зеленський не ходить ні в церкву, ні в синагогу, ні в мечеть; це питання диверсії проти Зеленського: хворих має бути дуже багато, в Україні має панувати перманентна криза.

З Москвою і золотоординцями можна домовлятися лише з позиції сили.
І, щоб угода була вічною - раз на 50 років треба палити Москву.
Тоді настане мир.

В усіх інших випадках, що би не обіцяв Кремль, в будь-яку зручну мить вони вдарять у спину.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments