allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Зеленський заборонив СБУ розслідувати деталі своєї поїздки в Оман?Після оприлюднення новини про те, що Кропивницьке СБУ розслідує візит президента в Оман, відведення ЗСУ від лінії фронту та створення «консультативної ради» з терористами в одному кримінальному провадженні, Зеленський звільнив начальника обласного управління.

«Відкрити кримінальне провадження за ознаками статті 111 – «державна зрада», щодо дій вищого керівництва держави – надзвичайно важко. У Києві досі цього не вдалося зробити навіть народним депутатам. Проте в регіонах, як бачимо, ще є і судді, і правоохоронці, які намагаються діяти у відповідності до українського законодавства, тому мені вдалося це зробити», - прокоментував ситуацію Дмитро Сінченко, координатор Руху Опору Капітуляції у Кропивницькому.

Нагадаємо, раніше за заявою Дмитра Сінченка в ДБР відкрили провадження за фактом можливої державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України) за спроби узаконити проросійську автономію окупованих територій Донецької і Луганської областей.
Згодом до справи долучили і інші заяви, в яких ідеться про відведення українських військ із лінії зіткнення в районі кількох населених пунктів, про візит Зеленського та Єрмака в Оман та їх ймовірну зустріч із високопосадовцями країни-агресора – Росії, та про створення так званої консультативної ради з представниками ОРДЛО, а фактично – із маріонетками Кремля.

Дмитро наполягав на оголошенні підозри керівнику Офісу Президента Андрію Єрмаку та його допиті в рамках даного провадження.

Крім того, Верховний суд постановив відкрити справу за заявою Сінченка щодо ненадання публічної інформації Офісом Президента. Втім пізніше суд відхилив позов – підставою став відзив Офісу Президента, в якому стверджується, що у президента відсутні записи розмов, про наявність яких він заявляв під час зустрічі з ветеранами.

Subscribe

 • Быгыгышечьки !!!

 • Error404

 • Error404

  ЛАСТАМИ ВПЕРЕД..на расеюжку.. Через подконтрольный боевикам участок украино-российской границы провезли гробы в направлении РФ. НЕФИГ ШАСТАТЬ...…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments