?

Log in

No account? Create an account
allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhanСВЯЩЕННИК З ВОЛИНІ ЗАКРЕСЛИВ СЛОВО «УКРАЇНСЬКА» І НАПИСАВ «РОСІЙСЬКА»
Отець Іван Сидор, якого ми знаємо як дзвонаря із Михайлівського золотоверхого собору, котрий у 2013 році спасав від беркутівців наших студентів і скликав киян рятувати Майдан, висловився з приводу афіші анонсу Всеношних Богослужінь на Великдень.

Іван Сидор, який є кандидатом наук з богослов’я, священником столичного храму на честь Святого благовірного князя Ярослава Мудрого (Мала, Тепла Софія) і головним редактором журналу «Помісна Церква» прореагував на оголошення часу Пасхальних трансляцій.

«Не розумію, чому Московський Патріархат досі іменується як «Українська Православна Церква». Та й до 2007 року не цурались назви УПЦ МП», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

«Не розумію, чому Московський Патріархат досі іменується як «Українська Православна Церква». Та й до 2007 року не цурались назви УПЦ МП».

І продемонстрував фото афіші, на якій слово «Українська» закреслено, натомість написано «Російська».

Фото з фейсбук-сторінки Івана СИДОРА.
Фото з фейсбук-сторінки Івана СИДОРА.

Серед коментарів під постом процитуємо доволі красномовний: «Якщо вони змінять назву, втратять частину прихожан (не всі підуть в російську церкву, а так церква українська – «какая раз ница»), а це – гроші».


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment