allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Звернення до 30% без порохоботства і агітації.

Привіт, мій любий народе. Хочу пояснити ту агресію, з якою ти зіткнувся після дня голосування. Ти віддав свій голос за Володимира Зеленського, і не розумієш, чому так багато людей посягають на твоє конституційне право робити вибір.

Особисто я не маю нічого проти твоїх конституційних прав. Мені лише хотілося б знати твою мотивацію. Чому саме за Зеленського?

Тільки прошу, давай обійдемося без фраз "він нове лице в політиці", та "він нічого поганого не зробив".

Щодо першої фрази, нагадаю, кандидатів було не двоє, троє чи п'ятеро. Іх було ТРИДЦЯТЬ ДЕВ'ЯТЬ, чи тридцять шість, хтось знявся в останній момент. Суть та, що як мінімум третина із них то були НОВІ ЛИЦЯ.

Щодо того, що  Володимир Олександрович нічого поганого не зробив, дозволь запитати, а що хорошого зробив твій кандидат для України?

Якщо б ти проголосував би за Сергія Притулу, у випадку його висування, я б тобі міцно потис руку. Притула своєю волонтерською діяльністю дуже сильно допоміг армії, і показав свою патріотичну позицію. 

Він також шоумен.  Тобто, в мене немає глюку відносно того, що Зеленський шоумен. Скажи мені, як твій обранець допоміг країні, якою збирається керувати? Я надіюсь, ти розумієш, що у Володимира Олександровича набагато більші медійні можливості ніж у Сергія Притули. А чи було бажання їх використовувати на благо своєї країни?

Хочу пояснити тобі, чому багато людей тебе критикують.
Велика кількість людей працювала на те, щоб створити міцну і незалежну країну. Хтось як воїн, хтось як волонтер, хтось як блогер. Хтось просто виконуючи свої обов'язки на роботі.

Розумієш, ти обираєш не лише для себе, а для всіх нас. В даному випадку ти обрав чорну скриньку. І це дуже лякає. Страшно це тому, що ні ти, ні я, навіть Володимир Олександрович не знає, що в ній знаходиться. Але нам це все потрібно буде з'їсти. Добре якщо це буде гамбургер, а якщо цианістий калій?

Це дуже лякає, лякає невідомість.

Знову ж запитаю,  хотів би знати твою мотивацію, чому ти віддав свій голос за Зеленського?

В нього немає програми, у нього немає команди. Ти розумієш, що йому, як президенту, потрібно буде роздати дуже багато посад. В тебе є впевненість  в тому, що це будуть кристально чисті люди? Є впевненість? Команда формується в авральному режимі, чи є час перевіряти кожного? Чи не знайдеться там ласих до хабарів? Звісно знайдеться.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments