allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

експрес по результатам (90% опрацьованих)

1. технічні кандидати шикарно виступили:
націонал-комуніст Кошулинський набрав півтора відсотка, що є шикарним результатом насправді і чимало голосів відібрав у Пороха.
неймовірні 6% Смєшка - також, здебільшого, голоси Пороха.
загалом ставка на них зіграла, так, відтіснити Пороха на третє місце не вийшло, та якщо порахувати витрачені на кампанію кошти, то результат супер.

2. Завалити рейтинг Гриценка фактами розкрадання не вийшло:
Гриценко сказав, що він чесний, а хіба людина з вусами може збрехати?

3. Ляшко загубився:
зрештою, кандидатів таки було багато, і деякі з них отримали потужну підтримку з боку олігархічний ЗМІ, до того ж граючи на популізмі - чи не єдиному секторі, де може виступати Ляшко.

4. риги все ще живі:
сумарний результат Бойка та Вілкула демонструє потенціал залишків колись потужного блоку. сумарно вони набирають голосів стільки ж, скільки і Порох.

5. Тимошенко всьо:
до наступних виборів вони остаточно втратить президентський рейтинг, якщо не вийде повторити результат на парламентських, то доведеться грати ту роль, яку грав Симоненко з компартією.

6. телевізор переміг:
ЗМІ довели, що вони є реальною силою в країні. хай там якою б не була правда, але медіа створять свою власну і заставлять людей в неї повірити.

7. Порох провтикав:
замість реформ, оновлення армії, оформлення нових санкцій проти рашки варто було б зайнятися закручуванням гайок, пресингом ЗМІ, контролем за місцевою владою і використанням адмінресурсу, тобто тими речами, які гарантовано забезпечують успіх.

8. боротьба українців проти України безкінечна і в цій стабільності є щось містичне.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 20 comments