allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ЗРАДАААААА!!!!

Член Нацради ініціює перевірку телеканалів через антиукраїнські меседжі в серіалі "Слуга народу"

Нацрада може перевірити телеканали, які демонструють у своєму ефірі епізоди серіалу "Слуга народу - 3" із меседжами щодо "розпаду" України

Про це член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський повідомив у Facebook.

"Наразі ініціюю моніторинг ефіру окремих телеканалів, які демонструють в своєму ефірі ті серії серіалу "Слуга народу-3", в яких йдеться про так званий "розпад України", з метою неупередженого вивчення на предмет порушення вимог українського законодавства", - написав Костинський.

Він зауважив, що неприємно вражений спекуляціями творців серіалу на теми територіальної цілісності України і Революції Гідності.

"Саме так, ці "творчі фантазії" вважаю саме спекуляціями. Обурений тим, що ці спекуляції транслюються в ефірі окремих українських телеканалів напередодні виборів Президента України", - зазначив член Нацради.

На підтвердження своїх слів Костинський навів фрази з серіалу: "...После шести "Майданов" люди предпочитают помалкивать..." та "То есть, Украины больше нет..."

"В умовах тимчасової окупації Криму, частини Донецької і Луганської областей України Російською Федерацією, в умовах 5 років російсько-української війни, тотальних переслідувань російськими спецслужбами кримських татар і українців в Криму, а також переслідувань на півострові Православної церкви України, подібний контент в ефірі українського телебачення особисто вважаю неприйнятним і принизливим", - наголосив Костинський.

Він пояснив, що завдання членів Нацради полягає у тому, щоб оперативно реагувати на сумнівний, з точки зору Доктрини інформаційної безпеки, телевізійний продукт, який, зокрема, провокує обурення громадян України, і перевіряти його на предмет порушення вимог статті 6 Закону "Про телебачення і радіомовлення" і вимог статті 28 Закону "Про інформацію".

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments