allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

НАДЛИШКОВЕ МАЙНО 919 ТАНКІВ

ГРИЦЕНКО ПЕРЕВІВ У НАДЛИШКОВЕ МАЙНО 919 ТАНКІВ - У ТРИ РАЗИ БІЛЬШЕ, НІЖ ПЕРЕБУВАЄ НА ОЗБРОЄННІ ЗСУ - ВІННИК

28 Березня 2019 15:42

Тільки за перші 9 місяців роботи на посаді міністра оборони Анатолій Гриценко перевів у статус надлишкового майна 919 танків Т-72.

Про це на засіданні ТСК щодо розкрадань в оборонній сфері повідомив голова комісії, нардеп Іван Вінник.

"Згідно з матеріалами нашої комісії, я можу стверджувати, що тільки за перші 9 місяців своєї роботи на посаді міністра оборони у 2006 році пан Гриценко перевів у статус "надлишкового", фактично зайвого, як він називає, майна 919 танців Т72. Тобто, у три рази більше, ніж зараз перебуває на озброєнні у наших Збройних Сил. Таке зневажливе ставлення до Збройних сил, до питань оборони держави, на мій погляд, було спричинене якимись злочинними намірами. Я говорив, що всі дії з роззброєння української армії були об'єднані злочинним замислом", - повідомив він.

"Я звернувся до концерну "Укроборонпром", бо газета Гриценків стверджує, що танки продали, бо їх нема кому обслуговувати в Україні. Це відверта брехня. Я отримав лист від "Укроборонпрому", де на писано, що на ремонті танків спеціалізується ДП "Київський бронетанковий завод" і ДП "Львівський бронетанковий завод", - додав голова ТСК.

Вінник повідомив, що Гриценко був автором ідеї створення Державного департаменту надлишкового майна та земель, який став урядовим органом державного управління, що діє у складі Міністерства оборони України та йому підпорядковується.

"Якими інструментами користувалися міністри оборони в попередні періоди для того, щоби переводити майно зі статусу "військовий" у "надлишковий", і потім продавати на зовнішні ринки? Цей інструмент називається Департамент надлишкового майна. Він по-різному називався", – зазначив він.

Вінник заявив, що знайшов інформацію навіть після того, як екс-міністр оборони Анатолій Гриценко знищив документи.


Нагадаємо, кандидати в президенти Анатолій Гриценко і Юлія Тимошенко мають надати пояснення Тимчасовій слідчій комісії щодо розкрадань в армії, аби зняти гострі питання, які виникають у громадськості.

20 лютого тимчасова слідча комісія повідомила, що кандидат у президенти Анатолій Гриценко відмовився брати участь у засіданні ТСК щодо фактів розкрадання у ЗСУ за минулі роки. Натомість кандидат заявив про готовність відповісти на всі питання у письмовій формі.

Під час засідання Тимчасової слідчої комісії 20 лютого народний депутат Іван Вінник представив неспростовні докази причетності колишнього міністра оборони, нині кандидата в президенти, Анатолія Гриценка до продажу військового майна України.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment