allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

НАДЛИШКОВЕ МАЙНО 919 ТАНКІВ

ГРИЦЕНКО ПЕРЕВІВ У НАДЛИШКОВЕ МАЙНО 919 ТАНКІВ - У ТРИ РАЗИ БІЛЬШЕ, НІЖ ПЕРЕБУВАЄ НА ОЗБРОЄННІ ЗСУ - ВІННИК

28 Березня 2019 15:42

Тільки за перші 9 місяців роботи на посаді міністра оборони Анатолій Гриценко перевів у статус надлишкового майна 919 танків Т-72.

Про це на засіданні ТСК щодо розкрадань в оборонній сфері повідомив голова комісії, нардеп Іван Вінник.

"Згідно з матеріалами нашої комісії, я можу стверджувати, що тільки за перші 9 місяців своєї роботи на посаді міністра оборони у 2006 році пан Гриценко перевів у статус "надлишкового", фактично зайвого, як він називає, майна 919 танців Т72. Тобто, у три рази більше, ніж зараз перебуває на озброєнні у наших Збройних Сил. Таке зневажливе ставлення до Збройних сил, до питань оборони держави, на мій погляд, було спричинене якимись злочинними намірами. Я говорив, що всі дії з роззброєння української армії були об'єднані злочинним замислом", - повідомив він.

"Я звернувся до концерну "Укроборонпром", бо газета Гриценків стверджує, що танки продали, бо їх нема кому обслуговувати в Україні. Це відверта брехня. Я отримав лист від "Укроборонпрому", де на писано, що на ремонті танків спеціалізується ДП "Київський бронетанковий завод" і ДП "Львівський бронетанковий завод", - додав голова ТСК.

Вінник повідомив, що Гриценко був автором ідеї створення Державного департаменту надлишкового майна та земель, який став урядовим органом державного управління, що діє у складі Міністерства оборони України та йому підпорядковується.

"Якими інструментами користувалися міністри оборони в попередні періоди для того, щоби переводити майно зі статусу "військовий" у "надлишковий", і потім продавати на зовнішні ринки? Цей інструмент називається Департамент надлишкового майна. Він по-різному називався", – зазначив він.

Вінник заявив, що знайшов інформацію навіть після того, як екс-міністр оборони Анатолій Гриценко знищив документи.


Нагадаємо, кандидати в президенти Анатолій Гриценко і Юлія Тимошенко мають надати пояснення Тимчасовій слідчій комісії щодо розкрадань в армії, аби зняти гострі питання, які виникають у громадськості.

20 лютого тимчасова слідча комісія повідомила, що кандидат у президенти Анатолій Гриценко відмовився брати участь у засіданні ТСК щодо фактів розкрадання у ЗСУ за минулі роки. Натомість кандидат заявив про готовність відповісти на всі питання у письмовій формі.

Під час засідання Тимчасової слідчої комісії 20 лютого народний депутат Іван Вінник представив неспростовні докази причетності колишнього міністра оборони, нині кандидата в президенти, Анатолія Гриценка до продажу військового майна України.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment