allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

свої гниди...

#US_Embassy_Kyiv_Ukraine

"Якщо б антікорупціонери, ім'я яким легіон, не мали такої потужної підтримки від посольства, ми мали б хоч якусь приблизну рівновагу в отриманні інформації про ту ж корупцію. Але ні.

Все вийшло гірше. Вони отримали право на свободу брехні і статус непогрішних."

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят и костюм
Radio Lemberg

Кілька слів про діяльність Марі Йованович.

Якщо б антікорупціонери, ім'я яким легіон, не мали такої потужної підтримки від посольства, ми мали б хоч якусь приблизну рівновагу в отриманні інформації про ту ж корупцію. Але ні.

Все вийшло гірше. Вони отримали право на свободу брехні і статус непогрішних.

Ґранти було вкинуто, в основному, в антидержавницьку пропаганду, чорнуху, збиття системи координат, підміну пріоритетів.

Чому зараз [в голові людей] головне не війна, а корупція? Бо така теза лізла з кожної діри протягом п‘яти років в будь-яких комбінаціях.

Згадаймо одного з улюбленців — приблудного Лещенка. Він гадив Україні з усіх майданчиків, до яких тільки змогли дотягнутися його гнилі копита. Його читали, дивилися, посилалися, його гнилі тексти цитували імпортні хвойди [ось тут ще одне питання виникає — а хто йому перекладав статті достатньо якісною англійською мовою? — прим.RL] на кшталт Крістофера Міллера, що примножувало ефект.

Отак, крапля за краплею...

І тепер ми маємо результати: "корупція вбила Україну, президент це мародер, реформів немає, тощо".

Медіахвойди п'ятої колони не відстають і посилюють враження. Суспільство, наразі, є дезорієнтованим настільки, що навіть толерує появу в кандидатнику якогось обсмоктаного недолугого кнура!

Причому ініціатором цього є олігарх, який роками крав у цього суспільства мільрдами. І що? Нічого.

Пані Монова може скільки завгодно писати у Фейсбуці про шапочки з фольги, але "Вовка-ШістьСекунд" існує і його зареєстровано. А ще маємо бігнуса, ткача і седлецьку блондинку.

Дякую за увагу.

(c) twitter.com/vatomor69

Tags: #us_embassy_kyiv_ukraine
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments