allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

О как

Mason Lvivenko

В суботу потішна армія одного нейтрального міністра, який сам собі делегував повноваження арбітра на виборах, збирається в центрі Києва з репетиціями. На фоні цього ручні ЗМІ Бені, ротами "експертів" намагаються нав'язати суспільству думку, що Порошенко не має шансів на другий тур і що в разі чого почнуться бунти.

Я перепрошую, а з чого взяли, що Порошенко немає шансів? Він лідер президентських перегонів, він лідер симпатій українців, до нього на зустрічі приходять тисячі людей.

Я перепрошую, а які бунти? З чого б це раптом? Які є підстави для бунтів? Які є ресурси для бунтів? Опоненти президента можуть показати своїх прихильників? Не кажучи вже про те, що ці прихильники мають віддати за них здоров'я, а може й життя. Бо ж бунти це передбачають за замовчуванням. Я не бачив в них жодних прихильників, крім худоби, яку возять автобусами за Йулею.

То звідки ж візьмуться ці прихильники? – Зрозуміло, звідки.

Роль прихильників буде грати та сама потішна армія пана міністра, на цей раз без партійних шмат, щоб ніхто не здогадався що то за люди. Ну а потім, власне на виборах, ця ж потішна армія і буде імітувати народний гнів.

Але ж тут виникає питання. Чому ж "експерти" Бені, які так свято вірять, що Порошенко не пройде, одночасно прогнозують Йуліні бунти? А чого б Йулі бунтувати, якщо Порошенко не пройде? Отже вони прекрасно розуміють реальні шанси Йулі і вже готуються до провокацій та спроби вплинути на результат Порошенка і делегімітизувати вибори.

Ось для цього й проводяться репетиції потішної армії міністра в центрі Столиці. Тут би поговорити про нейтральність і невтручання у виборчий процес, але що тут говорити, коли Йуля і її новий партньор вже пішли у ва-банк не зважаючи, ні на закон, ні тим більше на майбутнє країни.

Але чи принесе їм це успіх? – Ні, звичайно

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments