allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

На данном изображении может находиться: 1 человек, текст
Дмитрий Чекалкин

Iryna Gerashchenko:
А де зник Зегадковий кандидат? Вже 3 дні не зустрічається з експертами і не записує в красівий блакнот з витесненим « преЗЕдент» всякі умні поради. Й вже три дні нам не показують роліки, як Зекаманда клацає клавіатурою, весело їсть піцу і будує плани про «зешебісь». Навіть в скайп не виходить. Переживаю.

Helgi Sharp:
ЩОДО НОВИХ РЕЙТИНГІВ.
Нам намагаються довести, що, відповідно до чергового соцопитування, лідирує партія "Слуга народу". Ще раз... Найбільші симпатії викликає партія, якої немає. Немає списку партійців, немає фінансових операцій, немає партійної преси. Є лише стіл в якомусь адвокатському офісі під шаром пилюки, на поверхні якої Женя Кошовий іноді малює пальцем: "Бєня - кормілєц, вєсь мір - 95-й квартал."

Насправді, партію, якої немає, в основному підтримує "електорат", якого також... немає. Бо 90% опитувань проводиться на замовлення "клієнта" та на його гроші.

Тепер щодо самого ̶Г̶о̶л̶о̶б̶о̶р̶о̶д̶ь̶к̶а̶ Зеленського. Симпатії виборців - це маятник. Певна категорія людей бачить нове обличчя у дешевому серіальчику і вже любить його героя. Як раніше моє покоління любило Штірліца. Потім вдивляється в це "обличчя" поза екраном, бачить його недорікуватість, обмеженість, невеликий розум, і... маятник пішов в іншу сторону.

Нічого не хочу сказати поганого про Віталія Кличка, але пригадайте, що під час Майдану саме він був чи не головною симпатією електорату і претендентом на президенстські клейноди. Знадобилось декілька місяців, щоб люди зрозуміли: Віталій - класний хлопець, але при всій повазі до нього, не тягне на національного лідера.

Якби вибори були не цього місяця, а, скажімо, у червні, рейтинг Зе-Лєніна впав би втричі. Бо варто йому відкрити рота без вивченого заздалегідь тексту, всі бачать - король не тільки голий, він ще й тупий.

Але й до 31 березня це зрозуміє багато людей. Все може бути, але нам треба спокійно робити своє. А ці рейтинги навіть на користь, бо вони зіграють для їх БЄНЄфіціарів злу роль - дехто з тих, хто записав себе у віртульну Зе-команду, розслабиться і тупо не піде на вибори. Нам же розслаблятись - зась, за нами Україна.

Та й взагалі, коли країна воює, тільки малороси кажуть командувачу: "Це все з твоєї вини..." Спражні українці кажуть: "Ми з тобою." Поборемо.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments