allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Капительман+ Авакян

Хід у відповідь

СБУ розкрило «виборчу піраміду». Мета цієї структури була - масштабно вплинути на результати президентських виборів в Україні. Керували пірамідою народні депутати з фракції «Батьківщина». Зрозуміло, що працювала організація на користь Юди Володимирівни Тимошенко.

Характерна деталь. Виявило систему підкупу виборців не МВС, в чиїй компетенціі такі справи і знаходяться, а СБУ. Така собі сліпота поліції.

Я по наївності вирішив, що після серйозного зашквару Косатої міністр МВС Арсен Аваков перекинеться на бік Порошенко.

Та не так сталося, як гадалося.

Мабуть, хлопчик надто сильно замазаний.

Ні для кого не секрет - у Харкові і Харківській області половина бізнесу під Гепою, а друга половина - під Аваковим і його синком. Частина бізнесу Гепи після проблем з Майданівськими судовими справами перейшла до Авакова.

Аваков формально в партії «Народний Фронт». По суті, звичайно, ні. Саме аваковське крило Народного Фронту випихувало Яценюка на президентські вибори.

Розрахунок був простий і зрозумілий. Розділити голоси патріотів між Порошенком і Яценюком, послабити Порошенка, вивести Мертву з Косою у 2 тур і там перемогти.

До честі Кролічека, він відмовився, і зовсім неважливо, з яких причин це було зроблено. На електоральному полі Петра Олексійовича ніхто не топчеться (Кошулинський набирає голосів на рівні статистичної похибки. Більш того, об'єднані націоналісти вже заявили, що у 2 турі підтримають Порошенка).

Так що з переможцем президентських виборів вже все зрозуміло. І за відчуттями, і за реальними факторами і станом справ, і за більш-менш об'єктивним показниками, як-ось рейтинги і коефіцієнти букмекерських контор.

Тоді Аваков на противагу справі про виборчу піраміду для Тимошенко склепав на швидку руку справу проти Березенка, депутата від БПП. Нібито теж про підкуп виборців. Цензор.НЕТ й інші антипрезидентські ЗМИ це лайно радо поширили.

Березенко вже подав на Авакова до суду. Судячи з усього, ніяких доказів у Авакова, на відміну від СБУшників, проти Березенка немає.

Але тут уся справа у термінах. Тягнутися розгляд в судах буде точно до оголошення результатів президентських виборів. А помиями БПП і Президента вже облили.

Зараз всі достойники партії «Батьківщина» ходять на телеканали, на інтерв'ю у ЗМІ і всім розповідають, як Президент скуповує виборців. Щоб зняти аналогічні звинувачення зі своєї духовної лідерки. Звичайна історія, злодій голосніше за всіх кричить «тримай злодія!».

Та й привчити суспільство до думки "вибори сфальшовані" теж не завадить.

Міністр МВС - НЕ квота Президента. Його призначає Рада.
За опитуваннями на сьогоднішній день на парламентських виборах до Ради Матьківщина проведе туди значну по розмірам фракцію. Планують створювати правлячу кААліцию і формувати уряд.

За вірну службу Мезоніновій Морді Аваков розраховує зберегти за собою тепленьке містечко міністра і продовжувати кришевати свій бізнес.

Це не найстрашніше.

По суті, маємо протівостояння СБУ і МВС, прообраз громадянської війни.

Прихід до влади Тюнінгованої Порнодіви - Майдан - громадянська війна - «Путін введи войска» - повномасштабна війна з Росією.

Це - сценарій Кремля.

Через одну гниду в МВС він сьогодні більш ніж реальний.

Висновки прості.

Або ми всі змобілізуємося і забезпечимо перемогу Президентові, ідеально було б у 1 турі виборів. Або сюди прийде Зона, і ЛНР-ДНР поширяться на всю Україну.

Дякую за розуміння.

Любий вам

Володимир Пушкарук

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments