allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

тЮлька ,консервированная, с душком

Ветеран АТО розповів про залізобетонну відмазку Тимошенко, яку оцінить Путін і з розумінням сприйме свій електорат

Ветеран АТО розповів про залізобетонну відмазку Тимошенко, яку оцінить Путін і з розумінням сприйме свій електорат
У четвер Верховна Рада буде голосувати питання щодо виходу України з Договору про дружбу і співробітництво з РФ. І ось тут, Юлія Тимошенко в черговий раз виявилася, що називається, без вибору. Голосувати «ЗА» вона категорично не може. У Кремлі такий крок не зрозуміють, проте голосувати «ПРОТИ» теж не зовсім адекватно. Цей крок вже в Україні не зрозуміють. Це вже тоді не зрозуміють читачі її бігбордів. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Олексій Петров.

Він зазначає, що перед Тимошенко виникла складна дилема. Незрозуміло, як можна знайти вихід з такої ситуації. І тут, як завжди, прийшла в голову політтехнологам Тимошенко ідея кудись терміново подітися, кудись терміново поїхати, нібито по дуже важливій справі. А куди? Та хоча б в США! Типу переговори з впливовими політиками щодо посилення безпеки України і таке всяке. Відмазка? Залізобетонна! Навіть якщо ні про що не вийде домовиться, ну там не дадуть нам два авіаносці, а так і буде, бо повноважень у Тимошенко для переговорів від імені України немає ніяких.

За словами Петрова, як би там не було, та свої шанувальникам завжди можна буде надути у вуха про свою «велику роль» в забезпеченні безпеки країни. І хто ж тоді згадає, що одна депутатська одиниця проігнорувала важливе голосування? Правильно, ніхто! Блогер додає, що всім тим, хто полюбляє розповідати про зубожіння – Тимошенко в приклад. Жіночка з порожньою декларацією легко може собі дозволити полетіти бізнес-класом до Америки.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments