allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

тЮлька ,консервированная, с душком


И снова о том как Юля пиздит. Оба ударения в последнем слове приемлимы


Из ее фейсбучека:

"У ці хвилини відбувається зустріч з інвестиційними банкірами з найкращих світових компаній у сфері фінансового та інвестиційного консалтинга. Іде серйозна розмова про те, яким чином виводити Україну з боргової ями: радимося, як оптимізовувати непосильний державний борг, який утворив Порошенко своїми непрофесійними діями. Готуємося після зміни влади кардинально оздоровити фінансову систему України. На зустрічі присутні представники компаній Alliance Bernstein, Eaton Vance, Standish, Lazard, Aktia, Bank of America Merrill Lynch. З української сторони - співавтори Нового економічного курсу. Все буде добре!"

А теперь немного фактологии.

Внешний госдолг в 2007 году, на момент премьерства Юли, составлял 15 миллиардов. Через 26 месяцев, когда премьером стал Азіров, долг был уже 41 миллиард. Т.е.Тимошенко взяла 26 миллиардов за 26 месяцев. Регионалы увеличили госдолг до 60 миллиардов. Т.е. еще+ 20 от покращувателей вже сьогодні.
А вот после Майдана, в условиях войны, отстройки армии, потерь примерно 25% промышленных мощностей, долг Украины вырос на 14 миллиардов долларов.


 • pyton

 •  Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment