allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ще одна зустріч, яка підтвердить безглуздість діалогу з Кремлем

Портніков: ще одна зустріч, яка підтвердить безглуздість діалогу з Кремлем
10 травня в Аехені очікується зустріч Порошенка, Меркель і Макрона. В очікування якої все більше політичних експертів наголошують на тому, що «Нормандський формат» себе вичерпав, перетворився де-факто в зустрічі трьох союзників, а Кремль самоусунувся від діалогу. Звідси виникає логічне запитання, який секс просто зустрітися й поговорити, якщо в результаті таких перемовин ніяких стратегічних рішень не буде прийнято? Як інформує replyua.net, про це у своєму блозі пише відомий український журналіст Віталій Портніков.

За його словами, відповідь на це питання дуже проста – Захід втратив терпіння по відношенню до Росії та особисто Путіна, ніхто вже аж надто не переймається тим, що Москва відмовляється йти на діалог. Просто кожна така зустріч без Путіна – це свідчення того, що без Росії будуть вирішувати як будувати Європу в Україні і, як боронитися від Путіна. А щодо стратегічних рішень 10 травня в Аехені, то вони таки будуть прийняті без Путіна, але будуть йому передані через два тижні президентом Макроном, який поїде в Росію на Міжнародний економічний форум.

Журналіст зауважує, що сенс зустрічей трійки «Нормандського формату» не в сигналах, не в побажаннях, а в тому, що з кожною такою зустріччю Захід переконується у безглуздості діалогу з Кремлем.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments