allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ще одна зустріч, яка підтвердить безглуздість діалогу з Кремлем

Портніков: ще одна зустріч, яка підтвердить безглуздість діалогу з Кремлем
10 травня в Аехені очікується зустріч Порошенка, Меркель і Макрона. В очікування якої все більше політичних експертів наголошують на тому, що «Нормандський формат» себе вичерпав, перетворився де-факто в зустрічі трьох союзників, а Кремль самоусунувся від діалогу. Звідси виникає логічне запитання, який секс просто зустрітися й поговорити, якщо в результаті таких перемовин ніяких стратегічних рішень не буде прийнято? Як інформує replyua.net, про це у своєму блозі пише відомий український журналіст Віталій Портніков.

За його словами, відповідь на це питання дуже проста – Захід втратив терпіння по відношенню до Росії та особисто Путіна, ніхто вже аж надто не переймається тим, що Москва відмовляється йти на діалог. Просто кожна така зустріч без Путіна – це свідчення того, що без Росії будуть вирішувати як будувати Європу в Україні і, як боронитися від Путіна. А щодо стратегічних рішень 10 травня в Аехені, то вони таки будуть прийняті без Путіна, але будуть йому передані через два тижні президентом Макроном, який поїде в Росію на Міжнародний економічний форум.

Журналіст зауважує, що сенс зустрічей трійки «Нормандського формату» не в сигналах, не в побажаннях, а в тому, що з кожною такою зустріччю Захід переконується у безглуздості діалогу з Кремлем.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments