allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Захід повинен окупувати Росію в ім'я порятунку росіян

Саша Сотник: Захід повинен окупувати Росію в ім'я порятунку росіян
Головний аргумент російських окупантів: в Криму живуть мільйони людей, які мріють жити в Росії, тому що в Україні жити неможливо. Про це, не соромлячись, неодноразово говорив сам Путін під час своїх прес-конференцій, також це гасло озвучували його прихильники. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише російський опозиційний журналіст Саша Сотник.

За його словами, при цьому, ні сам Путін, ні його прихильники-пропагандисти ніколи не скажуть, що в тій же Росії живуть десятки мільйонів, які мріють жити на Заході, тому що в Росії жити неможливо і вони про це не соромляться заявляти, де тільки можна. Якщо діяти відповідно до логіки тих, хто анексував Крим, то Захід повинен терміново Росію окупувати, тому що такі мрійники розосереджені по всій її території і їх «терміново треба рятувати». Це не буде військовим вторгненням на територію незалежної держави. Це будемо місія в ім'я порятунку росіян.

«Аргументи «совків» фанерні, вони легко розбиваються одним ударом здорової логіки. Після цього випливають безпорадні емоції «ти – ворожий агент», «ти – ворог народу» і інший дитячий садок. Нічого зрозумілого з натяком на здоровий глузд, навіть нецікаво», - підсумував Саша Сотник.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment