allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Піонтковський: зараз у Кремлі серйозно обговорюють план капітуляції

Піонтковський: зараз у Кремлі серйозно обговорюють план капітуляції
Як наголошує російський політичний аналітик Андрій Піонтковський, у Кремля ніколи не було ресурсу для того, щоб захопити Європу чи ввійти у справжнє протистояння з США, - про це інформує видання replyua.net з посиланням на «Апостроф».

Так, Піонтковський переконує, що у Кремля, незважаючи на постійні погрози, насправді немає ресурсів, які дозволили б здійснити агресію проти Європи – були лише нахабство та політична воля. Путін міг здійснювати агресію тільки до того моменту, поки йому ніхто не чинив гідного супротиву, але відсіч, яку йому почала давати українська армія, зупинила його і мобілізувала Захід. Саме в Україні плани Путіна провалились, і зараз немає ніяких шансів, що він зможе розширити агресію проти європейських держав.

Більше того – зараз на повістці дня стоїть інше питання – про відступ і, можливо, капітуляцію. Переважна більшість представників кремлівської еліти налаштовані налагодити стосунки з Заходом за всяку ціну. Оцінки Національного бюро економічних розслідувань США показують, що тільки в цій державі російські можновладці тримають до трильйона доларів активів. Зараз у Кремлі думають над тим, як зберегти владу, трильйон та Донбас з Кримом. Але це завдання неможливо вирішити – від чогось точно доведеться відмовитись, - наголошує політолог.


чим пожертвують у Кремлі у першу чергу

Піонтковський розповів чим пожертвують у Кремлі у першу чергу
Як наголошує російський політолог Андрій Піонтковський, зараз кремлівські еліти вирішують кілька важливих питань, які будуть визначати політику РФ протягом наступних кількох років.

Зокрема, Піонтковський вважає, що у російській політичній еліті можна виділити два табори – реалісти та скажені. Перші розуміють, що Путін загрався, і вони готові піти з Донбасу, якщо Захід закриє очі на Крим. Вони навіть згодні змиритись з напівофіційним визнанням – наприклад, США 40 років не визнавали окупацію Балтійських держав, але стосунки з СРСР підтримували. Але є і група скажених на чолі з Путіним, які не готові на цю поступку.

Особливої гостроти ситуація набуває з огляду на те, що зараз у кремлівських коридорах визначаються з вибором нового «вожака», і багато хто помічає, що з основними своїми функціями - належним представництвом на Заході та легітимацією активів – Путін не справляється. Протягом найближчих кількох місяців ситуація проясниться. Але Піонтковський переконаний, що зараз Кремль шукає формулу «гібридної капітуляції» - з одного боку, на неї мають погодитись Захід та Україна, з іншого боку – її можна буде подати як «вставання з колін» російському телеглядачу.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments