allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

нова купюра має привчити росіян, що Крим доведеться повернути

Російський блогер: нова купюра має привчити росіян, що Крим доведеться повернути
За словами російського блогера Максима Горюнова, він уважно вивчив нову купюру номіналом в двісті російських рублів і дійшов висновку, що вона – саме те, що треба, - інформує видання replyua.net з посиланням на допис оглядача у його персональному блозі на порталі «15 минут».

Так, Горюнов зізнається, що він провів ретельне дослідження купюри зі скандальним дизайном (на цьому номіналі купюри зображений окупований Севастополь – ред.) і дійшов висновку, що вона надзвичайно корисна для виховання населення у потрібному ключі. Уявімо, наприклад, таку ситуацію: прийшов пересічний росіянин купити хліба. Для того, щоб купити цю їжу, він змушений буде віддати продавцю купюру із зображенням Криму. Якщо коротше, то формула виглядає так: хочеш їсти – віддай Крим. І навпаки, поки Крим не віддаси, їжі не отримаєш.

Така купюра буде вчити росіян повазі до міжнародного права, закріпить в їх свідомості ази постколоніальної теорії та макроекономіки. Ельвіра Набіуліна (очільниця російського Центробанку – ред.) справжній молодець, - підсумовує блогер. Нагадаємо, раніше стало відомо, що Національний банк України заборонив обіг двохсотрублевої купюри на території нашої держави.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment