allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

нова купюра має привчити росіян, що Крим доведеться повернути

Російський блогер: нова купюра має привчити росіян, що Крим доведеться повернути
За словами російського блогера Максима Горюнова, він уважно вивчив нову купюру номіналом в двісті російських рублів і дійшов висновку, що вона – саме те, що треба, - інформує видання replyua.net з посиланням на допис оглядача у його персональному блозі на порталі «15 минут».

Так, Горюнов зізнається, що він провів ретельне дослідження купюри зі скандальним дизайном (на цьому номіналі купюри зображений окупований Севастополь – ред.) і дійшов висновку, що вона надзвичайно корисна для виховання населення у потрібному ключі. Уявімо, наприклад, таку ситуацію: прийшов пересічний росіянин купити хліба. Для того, щоб купити цю їжу, він змушений буде віддати продавцю купюру із зображенням Криму. Якщо коротше, то формула виглядає так: хочеш їсти – віддай Крим. І навпаки, поки Крим не віддаси, їжі не отримаєш.

Така купюра буде вчити росіян повазі до міжнародного права, закріпить в їх свідомості ази постколоніальної теорії та макроекономіки. Ельвіра Набіуліна (очільниця російського Центробанку – ред.) справжній молодець, - підсумовує блогер. Нагадаємо, раніше стало відомо, що Національний банк України заборонив обіг двохсотрублевої купюри на території нашої держави.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment