allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

"Потішний батальон":

БОЙОВИК ОБРАЗИВСЯ І "ЗЛИВ"

ВЕСЬ ОСОБОВИЙ СКЛАД БАНДФОРМУВАННЯ ЗАХАРА ПРИЛЕПІНА


Ця історія почалася кілька місяців тому і тривала до 26 вересня. Жив був бойовик у Донецьку. Воював, грабував, віджимав — все як у всіх. Алкоголь, наркотики — все як у всіх.

Одного дня він протверезів.

Реальність, яку він побачив незатуманеним оком, сильно контрастувала з тією, в якій він перманентно перебував останні кілька років. Вдома, у місті, звільненому ЗСУ, і яке нині не знає війни, залишилася дружина. Щоправда, вона щаслива без нього, живе з офіцером ЗСУ у їхньому будинку, спить у їхній кімнаті і після завершення його контракту поїде за своїм новим чоловіком в мальовниче місто на захід.

Молода донецька подружка теж покинула його. Здавалося, це було лише вчора, але реальність тверезості невідворотньо доводила про місяць без SMS та дзвінків. Вона пішла до якогось офіцера зі "стабільною зарплатнею".

Окуповані території просто кишать "сексотами". Стоячи в черзі на КПВВ, в магазині, на ринку треба уважно стежити за своїм ротом. Це стосується і барів з клубами, де, перекрикуючи гучну музику за  столом, розмовляючи зі, здавалося б, друзями, можна не встежити за власними децибелами. Зокрема й про те, що ти:

- помстишся офіцеру зі стабільною зарплатнею;

- колишній подружці;

- потім через програму СБУ "повернись додому" або якщо там щось не сподобається, через "сірі" переходи поїдеш до того самого дому, а вже там на місці якось вирішиш питання з дружиною, бо ж не чужі люди;

Якщо комусь і розповідати, то точно не криком.

Стан тверезості йому не подобався, бо відчуття некомфортності і тривоги постійно гризли голову. Бойовик згадував, продивляючись журнал дзвінків, що якось дуже швидко знайшлися люди, що запропонували допомогу. І що гарним початком для успішної реалізації його плану з повернення додому слугуватиме якийсь жест доброї волі. Якась така дрібничка, що доводила б, що вороття назад для нього нема і він готовий до повернення в українське правове поле...

Одним словом, вся документація щодо особового складу членів бандформування "4 РШБСпН ДНР", відомого як "батальйон Захара Прилепіна", "проект Суркова" або "потішний батальйон", опинилися в потрібних руках. Згодом ще в одних. Так списки виявилися в Центрі "Миротворець". Ретельна перевірка завершилася вчора, автентичність списків Центр підтвердив.

Списки цього бандформування станом на березень і вересень 2017 року. В ньому також відомість обліку зброї Прилепінського НЗФ (станом на січень 2017 року). У березневому списку числяться 194 бойовики.

Саме тут його публікують у відкритому доступі. Другий список повністю розкриває штат цього бандформування, містить дані на 214 дючих бойовиків і 108 осіб, які раніше звільнилися з нього. "Батальйон Прилепіна" нині укомплектований лише на 50%, озброєний тільки стрілецькою зброєю. Всі бойовики вже внесені в "Чистилище" сайта "Миротворець".

P.S.: Подальша доля того бойовика нині невідома.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments