allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Україна готова до дзеркальних заходів у відповідь на погрози Угорщини

Нардеп Ар’єв: Україна готова до дзеркальних заходів у відповідь на погрози Угорщини
Очільник української делегації у ПАРЄ, нардеп Володимир Ар'єв заявив про готовність України вдатися до дзеркальних заходів по відношенню до Угорщини, якщо офіційний Будапешт все ж почне блокувати будь-які ініціативи України для зближення з Євросоюзом, інформує replyua.net.

«Ми співпрацювали з ними, як із сусідами, проте, якщо угорці не зацікавлені в цьому, наприклад, у Раді Європи, кількість українських представників втричі більша, ніж угорських, і нам вдасться остаточно вплинути на рішення щодо Угорщини. Якщо вони починають нас шантажувати, а не прагнуть переговорів у спокійній обстановці, таке партнерство не є надійним», - заявив Ар'єв в інтерв'ю журналістам «Інтерфакс-Україна».

Крім того, він додав, що намагання Будапешту блокувати зближення ЄС і України робить Угорщину ненадійним партнером для всіх. Водночас, за його словами, Україна має чим відповісти на загрози Угорщини. Володимир Ар'єв зауважив, що в України є відповідні важелі, а постійне зростання націоналістичних настроїв в Угорщині досить тривалий час є підставою для хвилювань в ЄС, що також шкодить іміджу цієї країни в Євросоюзі.


Subscribe

 • Быгыгышечьки !!!

 • Error404

 • Error404

  ЛАСТАМИ ВПЕРЕД..на расеюжку.. Через подконтрольный боевикам участок украино-российской границы провезли гробы в направлении РФ. НЕФИГ ШАСТАТЬ...…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment