allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Україна готова до дзеркальних заходів у відповідь на погрози Угорщини

Нардеп Ар’єв: Україна готова до дзеркальних заходів у відповідь на погрози Угорщини
Очільник української делегації у ПАРЄ, нардеп Володимир Ар'єв заявив про готовність України вдатися до дзеркальних заходів по відношенню до Угорщини, якщо офіційний Будапешт все ж почне блокувати будь-які ініціативи України для зближення з Євросоюзом, інформує replyua.net.

«Ми співпрацювали з ними, як із сусідами, проте, якщо угорці не зацікавлені в цьому, наприклад, у Раді Європи, кількість українських представників втричі більша, ніж угорських, і нам вдасться остаточно вплинути на рішення щодо Угорщини. Якщо вони починають нас шантажувати, а не прагнуть переговорів у спокійній обстановці, таке партнерство не є надійним», - заявив Ар'єв в інтерв'ю журналістам «Інтерфакс-Україна».

Крім того, він додав, що намагання Будапешту блокувати зближення ЄС і України робить Угорщину ненадійним партнером для всіх. Водночас, за його словами, Україна має чим відповісти на загрози Угорщини. Володимир Ар'єв зауважив, що в України є відповідні важелі, а постійне зростання націоналістичних настроїв в Угорщині досить тривалий час є підставою для хвилювань в ЄС, що також шкодить іміджу цієї країни в Євросоюзі.


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment