allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

росіяни відкрито зізнались у тому, що захопили Крим силою

Кримський Бандерівець

Кримський Бандерівець: росіяни відкрито зізнались у тому, що захопили Крим силою
За словами Кримського Бандерівця, байка Кремля про те, що окупація Криму – результат волевиявлення самих кримчан, завжди була шита білими нитками. Тим не менш, останнім часом окупанти взагалі перестали соромитись факту військової операції на півострові, - про це інформує replyua.net з посиланням на особистий блог оглядача.

Так, блогер зауважує, що нещодавно російське видання «РІА-Новини» опублікувало статтю-реквієм на пам’ять про генерала Валерія Асапова. Останній загинув у Сирії кілька днів тому, а до того брав активну участь у воєнних діях на Донбасі. Зокрема, пропагандисти написали, що «Військові успіхи – хай-то кримська операція чи поточна сирійська кампанія – наглядно доводять, що російська армія – не просто малюнок, на який приємно дивитись на День перемоги на Червоній площі».

Тобто, окупанти прямим текстом визнали, що Кремль здійснив військове захоплення Криму, який не має нічого спільного ні з волевиявленням, ні з референдумом. Таким чином росіяни ще раз плюнули в обличчя «ватних» кримчан, які вважають, що «відстояли свій вибір у 2014 році». Але і самі севастопольці зізнаються, що незважаючи на протесні настрої, ніхто у місті протестувати не піде, адже мало кому хочеться «отримати по ниркам кийком і провести ніч в автозаку», - зауважує блогер.


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments