allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Варшава виступає за введення миротворців на кордоні з Росією

Варшава виступає за введення миротворців на кордоні з Росією
Розміщення миротворчих сил ООН повинно відбуватися вздовж українсько-російського кордону, а не на лінії розмежування. Як інформує replyua.net з посиланням на Onet.pl, з відповідною заявою виступили у Міністерстві закордонних справ Польщі. Офіційна Варшава вважає, що розміщувати на Донбасі миротворчий контингент можна тільки після того, як на це дасть згоду українська влада і буде брати у цьому процесі активну участь. На переконання польського МЗС, найкращим місцем для того, аби вирішити це питання, є Радбез ООН.

«Ми очікуємо на конкретні пропозиції під час зустрічі Ради. Важливою умовою успіху такої місії була б підготовка мандата місії ООН. У співпраці та за згодою української сторони», - наголошується в повідомленні МЗС Польщі. Крім того, Варшава наполягає, що після розміщення миротворців варто сподіватися на гарантію безпеки та стабільності на Донбасі. Разом з цим, польські дипломати вважають, що місія ООН повинна бути розміщеною уздовж кордону України і Росії, а не вздовж лінії розмежування.

Як вже повідомлялося, глава Кремля Володимир Путін заявив про доречність присутності миротворців на Донбасі, проте лише на лінії розмежування.


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments