allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

печальная лошадка такая печальная.

Мова йде не про сили ООН: Лавров уточнив ідею Путіна щодо миротворців ООН

Мова йде не про сили ООН: Лавров уточнив ідею Путіна щодо миротворців ООН
Голова російського зовнішньополітичного відомства Сергій Лавров стверджує, що Кремль пропонує, щоб на Донбас були введені не миротворці сили Організації об’єднаних націй, а охоронців для спостерігачів місії ОБСЄ, інформує replyua.net. «Це не сили ООН, це як раз місія, яка буде сприяти охороні місії спостерігачів ОБСЄ. Вона знаходиться у цілковитій відповідності з точки зору Мінських домовленостей», - наголосив російський високопосадовець за результатами переговорів з французьким колегою Жан-Івом Ле Дріаном.

Сергій Лавров при цьому наголосив, що визначати, хто саме увійде до складу охоронної місії, будуть сторони конфлікту – Київ, а також Донецьк та Луганськ.

Як вже повідомлялося, глава Кремля Володимир Путін заявив, що вважає за можливим введення на окуповані території Донбасу миротворчий контингент ООН. Водночас російський президент наголошував, що миротворці повинні перебувати лише на лінії зіткнення, а не на україно-російському кордоні. В Україні ідею Путіна різко розкритикували і наголосили, що таким чином президент РФ хоче легалізувати присутність військ своєї країни на Донбасі.


Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments