allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

росіяни в Москві у становищі рабів, а російські державні інститути – не більше, ніж декорації

Блогер: росіяни в Москві у становищі рабів, а російські державні інститути – не більше, ніж декорації
Блогер Максим Михайленко на персональному профілі в соціальній мережі ділиться останніми новинами з російської столиці, які яскраво демонструють співвідношення сил у Російській Федерації, - про це інформує новинний ресурс replyua.net.

Так, блогер зауважує, що сьогодні, третього вересня 2017 року, московські мусульмани (переважно, з Північного Кавказу) вирішили провести акцію протесту – їм не сподобалось приниження їх єдиновірців у М’янмі. Відтак, протестувальники зібралися на вулиці Велика Нікітська у російській столиці. Переважна більшість з них мали при собі зброю. Правоохоронці, звісно ж, розбіглись в різні боки.

Випадкова спроба затримати одного із озброєних протестувальників в кафе закінчилась вибаченнями від «поліції» і обіцянками більше так не робити. На цьому прикладі чудово видно: управління в Російській Федерації здійснює етнокорпорація з чеченським ядром. Росіяни у цій ієрархії перебувають чи то на щаблі рабів, чи то на щаблі дресированих тваринок. Інститути, які створювались протягом 26 років – не більше, ніж декорації. Клоуни з повітряними кульками, які «подають голос» із загону для худоби, створюють особливу фантасмагорію. Звісно, днями в Красноярську спалили офіс «Єдиної Росії», але ніхто не повірить, що це зробили раби, - зауважує блогер


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments