allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

найбільше у війні з Росією втомлює те, що щодня змушений пізнавати наскільки вони навіженіБлогер: найбільше у війні з Росією втомлює те, що щодня змушений пізнавати наскільки вони навіжені
За словами блогер Мирослава Гая, війна з Російською Федерацією стомлює нас всіх. Але є речі, які викликають особливе здивування, - про це replyua.net інформує з посиланням на допис, який оглядач розмістив у персональному блозі на Фейсбук.

Так, блогер зауважує, що щоденні обстріли та інформаційна війна виснажують. Виснажує постійне нагнітання ситуації в соціальних мережах та політичні і медійні диверсії. Але найбільше у війні з Російською Федерацією стомлює те, що щодня доводиться пізнавати наскільки глибоким є їх моральне та інтелектуальне падіння. Дуже важко поринати у важкі психологічні патології росіян, - наголошує блогер.

Наприклад, сьогодні за триста кілометрів від Владивостоку вибухнула воднева бомба, потужність якої в рази перевищує ту, яку свого часу американці скинули на Херосиму. Як думаєте, чи непокоїть це росіян? Чи переймаються вони тим, що самі ж надали Ким Чен Ину технології, які можуть знищити населення цілого міста? Як би не так, основною військовою новиною в Російській Федерації стало інше – вони стурбовані тим, що українці використовують на передовій «бойових вепрів». Чи можна це пояснити з точки зору формальної логіки? – цікавиться блогер.
Блогер: найбільше у війні з Росією втомлює те, що щодня змушений пізнавати наскільки вони навіжені


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment