allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

В СБУ закликали українців не їздити до Росії на заробітки

В СБУ закликали українців не їздити до Росії на заробітки
Глава Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що, у відповідності до наявних даних, на території Росії перебувають на заробітках в межах двох мільйонів громадян України. Про це інформує replyua.net.

«Нами здійснюється контррозвідувальна робота після їх повернення, у тому числі, організовуються так звані контррозвідувальні опитування, і нас вражає кількість, так званих, вербувальних підходів до звичайних українців: не обов'язково це повинні бути кваліфіковані працівники ... ми вражені кількістю вербувальних підходів і завданнями, які Росія перед ними ставить», - сказав Грицак.

Окрім цього він звернувся до громадян України: «Росія здійснює активне агентурне проникнення на територію нашої країни. Хочу звернутися до українців ... прошу: будь ласка, це не є правильно в даний час їхати на заробітки в Росію. Я можу зрозуміти нашого громадянина, який для того, аби заробити гроші, відправиться до Польщі, балтійських країн, у Європу, проте не в Росію ... ». Також Василь Грицак переконаний, що всіх осіб, які відправляються до РФ на заробітки «наосліп можуть використати для діяльності спецслужб, підконтрольних Кремлю»


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments