allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

В СБУ закликали українців не їздити до Росії на заробітки

В СБУ закликали українців не їздити до Росії на заробітки
Глава Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що, у відповідності до наявних даних, на території Росії перебувають на заробітках в межах двох мільйонів громадян України. Про це інформує replyua.net.

«Нами здійснюється контррозвідувальна робота після їх повернення, у тому числі, організовуються так звані контррозвідувальні опитування, і нас вражає кількість, так званих, вербувальних підходів до звичайних українців: не обов'язково це повинні бути кваліфіковані працівники ... ми вражені кількістю вербувальних підходів і завданнями, які Росія перед ними ставить», - сказав Грицак.

Окрім цього він звернувся до громадян України: «Росія здійснює активне агентурне проникнення на територію нашої країни. Хочу звернутися до українців ... прошу: будь ласка, це не є правильно в даний час їхати на заробітки в Росію. Я можу зрозуміти нашого громадянина, який для того, аби заробити гроші, відправиться до Польщі, балтійських країн, у Європу, проте не в Росію ... ». Також Василь Грицак переконаний, що всіх осіб, які відправляються до РФ на заробітки «наосліп можуть використати для діяльності спецслужб, підконтрольних Кремлю»


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments