allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

припиніть істерику! Нас ніхто не зможе зломити!

Нусс: припиніть істерику! Нас ніхто не зможе зломити!
Політичний аналітик Павло Нусс на власній сторінці в соціальній мережі пояснив, чому багато повідомлень українських політологів про результати переговорів Суркова та Волкера є відверто маніпулятивними і чому не варто впадати в істерику, - про це інформує replyua.net.

Так, Нусс наголошує, що різноманітні оглядачі розставляють доволі маніпулятивні акценти, пишучи про зустріч Владислава Суркова та Курта Волкера – тут і нарікання на «недоговороздатність американських колег», і скарги, що «переговори проходять за відсутності представників України». Нусс нагадує, що говорити про результати зустрічі, послуговуючись джерелами в російській адміністрації, м’яко кажучи дивно – адже від них виходить не інформація, а маніпуляції та пропаганда.

Політолог переконаний, що про результати переговорів нам повідомлять на рівні лідерів ЄС, США та України. Варто пам’ятати, що саме ці люди як формують повістку переговорів у Нормандському форматі, так і несуть відповідальність за їх ефективність. У будь-якому разі Волкер ознайомить Порошенка зі змістом домовленостей, досягнених на переговорах (якщо їх дійсно досягли, що сумнівно). І президент матиме право вето щодо тих пунктів, які не влаштовуватимуть нашу державу. Нусс нагадує, що ні дикий Кремль, ні цивілізований Захід не зможуть нав’язати нам домовленості проти нашої волі.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments