allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

росіянам пора видати премію Дарвіна

Блогер: росіянам пора видати премію Дарвіна
У соціальних мережах активно обговорюють реакцію Державного департаменту Сполучених Штатів на «контр-санкції», запроваджені Кремлем. Блогер Олег Шарп поділився своїми міркуваннями з цього приводу у персональному профілі в соціальній мережі, - про це повідомляє новинна платформа replyua.net.

Так, блогер зауважує, що Сполучені Штати призупиняють видачу віз на в’їзд на всій території Російської Федерації. Причиною тому слугує введення росіянами так званих «контр-санкцій», які полягали у видворенні дипломатів та примусовому скороченні персоналу дипломатичних представництв Вашингтону в Росії. Відтепер візу можна буде отримати лише в одному місті – Москві (до цього їх видавали ще й американські консульства в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці – ред.). Оглядачі прогнозують, що відтепер чекати на американську візу росіяни будуть щонайменше по півроку.

Блогер наголошує, що росіяни заслужили на довічну премію Дарвіна. Як ми можемо констатувати, їх контр-санкції завдали Росії більше шкоди, ніж самі санкції США. Тільки в Росії своє життя по вуха в лайні називають «патріотизмом», а тих, хто ним чомусь не задоволений, «американськими шпигунами», - зауважує блогер.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment