allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

росіянам пора видати премію Дарвіна

Блогер: росіянам пора видати премію Дарвіна
У соціальних мережах активно обговорюють реакцію Державного департаменту Сполучених Штатів на «контр-санкції», запроваджені Кремлем. Блогер Олег Шарп поділився своїми міркуваннями з цього приводу у персональному профілі в соціальній мережі, - про це повідомляє новинна платформа replyua.net.

Так, блогер зауважує, що Сполучені Штати призупиняють видачу віз на в’їзд на всій території Російської Федерації. Причиною тому слугує введення росіянами так званих «контр-санкцій», які полягали у видворенні дипломатів та примусовому скороченні персоналу дипломатичних представництв Вашингтону в Росії. Відтепер візу можна буде отримати лише в одному місті – Москві (до цього їх видавали ще й американські консульства в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці – ред.). Оглядачі прогнозують, що відтепер чекати на американську візу росіяни будуть щонайменше по півроку.

Блогер наголошує, що росіяни заслужили на довічну премію Дарвіна. Як ми можемо констатувати, їх контр-санкції завдали Росії більше шкоди, ніж самі санкції США. Тільки в Росії своє життя по вуха в лайні називають «патріотизмом», а тих, хто ним чомусь не задоволений, «американськими шпигунами», - зауважує блогер.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment