allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

З учора Білорусь стала черговою окупованою росіянами територією – експерт

З учора Білорусь стала черговою окупованою росіянами територією – експерт
У експертних колах обговорюють черговий зовнішньополітичний «віраж» Російської Федерації, який, ймовірно, призвів до втрати Мінськом свого суверенітету. Зокрема, про це пише в особистому блозі на порталі «Обозреватель» Олексій Арестович, - інформує replyua.net.

Так, Арестович наголошує, що із вчорашнього дня військово-політична обстановка на кордонах України змінилась кардинально – Кремль почав захоплення Білорусі. Варто зауважити, що Москва обрала оригінальну форму загарбання білоруських територій – цього разу у Кремлі посилаються на необхідність охорони спільних кордонів Союзної держави (ще один дзвіночок для тих, хто ще хоче вступати у союз з Росією).

Загалом, виправдовуючись необхідністю охорони кордонів, росіяни створюють у Білорусі спеціальні органи управління та політичні представництва. Але експерт попереджує – удосконалювати систему ППО (на що, власне, і спрямоване останнє рішення Кремля) потрібно лише у тому разі, якщо воно потрібне для прикриття власних наступальних операцій. І нехай вас не збиває з пантелику те, що договір було укладено у 2009 році – холодна війна Путіна проти Заходу почалась ще раніше, у 2007, а у 2008 вже відбулось вторгнення до Грузії, - нагадує експерт.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments