allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

З учора Білорусь стала черговою окупованою росіянами територією – експерт

З учора Білорусь стала черговою окупованою росіянами територією – експерт
У експертних колах обговорюють черговий зовнішньополітичний «віраж» Російської Федерації, який, ймовірно, призвів до втрати Мінськом свого суверенітету. Зокрема, про це пише в особистому блозі на порталі «Обозреватель» Олексій Арестович, - інформує replyua.net.

Так, Арестович наголошує, що із вчорашнього дня військово-політична обстановка на кордонах України змінилась кардинально – Кремль почав захоплення Білорусі. Варто зауважити, що Москва обрала оригінальну форму загарбання білоруських територій – цього разу у Кремлі посилаються на необхідність охорони спільних кордонів Союзної держави (ще один дзвіночок для тих, хто ще хоче вступати у союз з Росією).

Загалом, виправдовуючись необхідністю охорони кордонів, росіяни створюють у Білорусі спеціальні органи управління та політичні представництва. Але експерт попереджує – удосконалювати систему ППО (на що, власне, і спрямоване останнє рішення Кремля) потрібно лише у тому разі, якщо воно потрібне для прикриття власних наступальних операцій. І нехай вас не збиває з пантелику те, що договір було укладено у 2009 році – холодна війна Путіна проти Заходу почалась ще раніше, у 2007, а у 2008 вже відбулось вторгнення до Грузії, - нагадує експерт.
Subscribe

 • Быгыгышечьки !!!

 • Error404

 • Error404

  ЛАСТАМИ ВПЕРЕД..на расеюжку.. Через подконтрольный боевикам участок украино-российской границы провезли гробы в направлении РФ. НЕФИГ ШАСТАТЬ...…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments