allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Портніков: Росія забирається з Донбасу

Портніков: Росія забирається з Донбасу
Публіцист Віталій Портніков вважає, що Кремль у середньостроковій перспективі забереться з Донбасу. Своїми думками журналіст поділився з «Радіо Свобода», - інформує новинний портал replyua.net.

Так, нещодавно, зустрічаючись з про путінськими активістами, очільник російського МЗС Сергій Лавров зауважив, що «військовою силою проблему Донбасу не вирішити». Загалом, незважаючи на агресивну риторику, у Кремлі змушені забути про активну війну – тут і ефект санкцій, і реакція Заходу, і грядущі «вибори», на яких Путін хоче постати як президент-стабілізатор, що неможливе без поліпшення відносин з Вашингтоном. Відтак, зараз у Кремлі думають як забратись з Донбасу і не втратити обличчя. Наприклад, нещодавно було ужорсточено пропускний режим на кордоні між Росією та ОРДЛО – бойовиків привчають, що вони вже не зможуть тинятись туди-сюди як раніше.

Але це не значить, що Путін залишить Україну в спокої. По-перше, забиратись з Криму Кремль поки не збирається, адже окупація півострову стала чи не найголовнішим здобутком у кар’єрі російського президента. По-друге, у Москві не можуть допустити успішної України – тому акцент зміститься від прямого терору до інформаційних диверсій та роботи із зрадниками з числа українських політиків. І на цьому полі у Путіна набагато більше шансів на перемогу, - зауважує Портніков.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments