allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Українці самі зроблять висновки,

коли почують позицію УПЦ МП про єдину помісну церкву з центром в Києві, а не Москві, – політолог

Українці самі зроблять висновки, коли почують позицію УПЦ МП про єдину помісну церкву з центром в Києві, а не Москві, – політолог
Ні в кого немає сумнівів, що Хресна хода, ініційована УПЦ МП, це директива Кремля, яка має ціль – посилити внутрішнє протистояння в Україні. В той же час не можна робити різких кроків та забороняти УПЦ МП в Україні, адже на це тільки й очікує Путін, щоб в черговий раз звинуватити Україну в тому, що владу в Києві отримала «хунта», яка застосовує репресії проти вірян. Про це в своєму блозі пише український політолог Євген Магда.

За словами експерта, до того ж, на боці УПЦ МП стоїть Конституція, яка забороняє втручання держави у справи церкви. Політолог зауважує, що дійсно до УПЦ МП багато запитань, незважаючи на те, що головне гасло священнослужителів – «нам потрібний мир», в той же час в Україні не поодинокі випадки, коли священнослужителі відмовляються відспівувати в церквах МП загиблих українських воїнів. До того ж, сам предстоятель УПЦ МП Онуфрій в 2015 році відмовився вшанувати пам'ять загиблих в АТО українських воїнів.

На думку політолога, треба розпочинати поширювати в суспільстві ідею єдиної помісної церкви, при цьому не намагатися критикувати УПЦ МП, а пропонувати все ж таки висловитися з приводу єдиної української церкви, центром якої є Київ, а не Москва. Український народ вміє критично мислити, а тому зробить правильні висновки, зважаючи на позицію церкви.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments