allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Українці самі зроблять висновки,

коли почують позицію УПЦ МП про єдину помісну церкву з центром в Києві, а не Москві, – політолог

Українці самі зроблять висновки, коли почують позицію УПЦ МП про єдину помісну церкву з центром в Києві, а не Москві, – політолог
Ні в кого немає сумнівів, що Хресна хода, ініційована УПЦ МП, це директива Кремля, яка має ціль – посилити внутрішнє протистояння в Україні. В той же час не можна робити різких кроків та забороняти УПЦ МП в Україні, адже на це тільки й очікує Путін, щоб в черговий раз звинуватити Україну в тому, що владу в Києві отримала «хунта», яка застосовує репресії проти вірян. Про це в своєму блозі пише український політолог Євген Магда.

За словами експерта, до того ж, на боці УПЦ МП стоїть Конституція, яка забороняє втручання держави у справи церкви. Політолог зауважує, що дійсно до УПЦ МП багато запитань, незважаючи на те, що головне гасло священнослужителів – «нам потрібний мир», в той же час в Україні не поодинокі випадки, коли священнослужителі відмовляються відспівувати в церквах МП загиблих українських воїнів. До того ж, сам предстоятель УПЦ МП Онуфрій в 2015 році відмовився вшанувати пам'ять загиблих в АТО українських воїнів.

На думку політолога, треба розпочинати поширювати в суспільстві ідею єдиної помісної церкви, при цьому не намагатися критикувати УПЦ МП, а пропонувати все ж таки висловитися з приводу єдиної української церкви, центром якої є Київ, а не Москва. Український народ вміє критично мислити, а тому зробить правильні висновки, зважаючи на позицію церкви.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments