allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

У Польщі розповіли про позитивний вплив українців на економіку країни

У Польщі розповіли про позитивний вплив українців на економіку країни

У Польщі розповіли про позитивний вплив українців на економіку країни
Експертне співтовариство прокоментувало інформацію польського Центробанку та компанії Eurostat, згідно з якою, сучасна економіка Польщі не досягла б нинішніх високих показників розвитку, якби не заробітчани з України. Про це інформує replyua.net.

Зокрема, наголошується, що в даний час між офіційною Варшавою та Брюсселем спостерігається активна фаза конфлікту – економічна система Польщі, пристосувавшись до шоків, наразі дає цьому раду. Головною причиною цього є невисока вартість оплати праці – поляки в середньому заробляють у двічі менше, ніж їхні сусіди німці. Проте, за словами підприємців з Німеччини, які працюють у польських компаніях, насправді їхні співробітники у Польщі отримують вчетверо менше, ніж фахівці у ФРН. Як пояснив Івонe Хайдлер, котрий представляє Об'єднання німецьких машинобудівників і виробників промислового устаткування (VDMA), характерною ознакою ринку Польщі є його рухливість і динамізм.

Незважаючи на це, поляки масово почали шукати кращої долі за кордоном після приєднання Варшави до ЄС. Як не парадоксально, але саме війна в Україні допомогла у покращенні ситуації з робочою силою у Польщі, оскільки за останні три роки з Криму та Донбасу до сусідньої країни переїхало близько мільйона українців.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments