allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Російський академік в інтерв’ю Сотнику: для Росії залишився лише один сценарій (відео)

Російський академік в інтерв’ю Сотнику: для Росії залишився лише один сценарій (відео)
В інтерв’ю російському журналісту Олександру Сотнику академік Російської академії наук Юрій Рижов пояснив які політичні сценарії чекають на Росію, - про це інформує новинний ресурс replyua.net.

Так, академік заявляє, що, незважаючи на суперечливі заяви у російському політикумі, для Кремля залишився єдиний варіант розвитку подій – Путін залишиться. Звісно, в «спілкуванні з народом» російський президент заявляв, що він ще не прийняв остаточного рішення, але це лише лукавство. Рижов допускає, що Путін заявить про висування власної кандидатури в останній день відведеного для цього строку – все-одно формальні вибори не вирішують нічого.

У те, що російського президента можуть змістити кремлівські олігархи, академік не вірить. За його словами, в жодного з них «немає у руках табакерки». А це значить, що соціальний та економічний занепад Росії продовжиться. Приклад того, до чого може призвести економічна деградація, ми всі вже спостерігали в останні роки існування Радянського Союзу. Відповідно, Росія повторює цей же шлях як спробами «закрутити гайки», так і імітацією реформ, - наголошує Рижов. Тим не менш, на протести розраховувати не варто – російські громадяни занадто інертні для цього.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment