allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Російський академік в інтерв’ю Сотнику: для Росії залишився лише один сценарій (відео)

Російський академік в інтерв’ю Сотнику: для Росії залишився лише один сценарій (відео)
В інтерв’ю російському журналісту Олександру Сотнику академік Російської академії наук Юрій Рижов пояснив які політичні сценарії чекають на Росію, - про це інформує новинний ресурс replyua.net.

Так, академік заявляє, що, незважаючи на суперечливі заяви у російському політикумі, для Кремля залишився єдиний варіант розвитку подій – Путін залишиться. Звісно, в «спілкуванні з народом» російський президент заявляв, що він ще не прийняв остаточного рішення, але це лише лукавство. Рижов допускає, що Путін заявить про висування власної кандидатури в останній день відведеного для цього строку – все-одно формальні вибори не вирішують нічого.

У те, що російського президента можуть змістити кремлівські олігархи, академік не вірить. За його словами, в жодного з них «немає у руках табакерки». А це значить, що соціальний та економічний занепад Росії продовжиться. Приклад того, до чого може призвести економічна деградація, ми всі вже спостерігали в останні роки існування Радянського Союзу. Відповідно, Росія повторює цей же шлях як спробами «закрутити гайки», так і імітацією реформ, - наголошує Рижов. Тим не менш, на протести розраховувати не варто – російські громадяни занадто інертні для цього.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment