allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Навальний – ніякий не опозиціонер

Саша Сотник: Навальний – ніякий не опозиціонер
Як вже повідомляв портал replyua.net, сьогодні відбулись публічні дебати між Олексієм Навальним, який позиціонує себе як найбільш непримиренного критика путінського режиму, та Ігорем Стрєлковим-Гіркіним, який добре відомий як російський терорист, що захопив і утримував Слав’янськ. Кілька слів про це написав у своєму блозі в соціальній мережі журналіст Олександр Сотник.

Так, за його словами, у дебатах цих двох «гігантів думки» передбачено перемогла нудота. Звісно, у державі, де править спец-президент та йому «протистоїть» спец-опозиціонер, не могли обійтись без жанру «спец-дебатів». У ході таких дебатів спец-опозиціонер спілкується з терористом і військовим злочинцем – цілком легальним. Терорист може похвалитись багатою біографією – Косово, Югославія, Лівія, Ірак – і з ностальгією згадує часи «двополярного світу». На оголошене заздалегідь питання про малайзійський боїнг – «збив не я». Ну звісно, хіба мало було тих, хто у так званих ЛДНР розважався стрільбою по живих мішенях.

Загалом, сьогодні опозицію принизили двічі. Перший раз – коли літня правозахисниця взялась цілувати руки Путіна, які по ліктів в крові. Другий раз – вечірніми дебатами. Крім того, Сотник підкреслює, що для нього Навальний ніколи не був опозиціонером. Він – той самий Гіркін, але не для шакалів, а для хом'яків.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment