allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Навальний – ніякий не опозиціонер

Саша Сотник: Навальний – ніякий не опозиціонер
Як вже повідомляв портал replyua.net, сьогодні відбулись публічні дебати між Олексієм Навальним, який позиціонує себе як найбільш непримиренного критика путінського режиму, та Ігорем Стрєлковим-Гіркіним, який добре відомий як російський терорист, що захопив і утримував Слав’янськ. Кілька слів про це написав у своєму блозі в соціальній мережі журналіст Олександр Сотник.

Так, за його словами, у дебатах цих двох «гігантів думки» передбачено перемогла нудота. Звісно, у державі, де править спец-президент та йому «протистоїть» спец-опозиціонер, не могли обійтись без жанру «спец-дебатів». У ході таких дебатів спец-опозиціонер спілкується з терористом і військовим злочинцем – цілком легальним. Терорист може похвалитись багатою біографією – Косово, Югославія, Лівія, Ірак – і з ностальгією згадує часи «двополярного світу». На оголошене заздалегідь питання про малайзійський боїнг – «збив не я». Ну звісно, хіба мало було тих, хто у так званих ЛДНР розважався стрільбою по живих мішенях.

Загалом, сьогодні опозицію принизили двічі. Перший раз – коли літня правозахисниця взялась цілувати руки Путіна, які по ліктів в крові. Другий раз – вечірніми дебатами. Крім того, Сотник підкреслює, що для нього Навальний ніколи не був опозиціонером. Він – той самий Гіркін, але не для шакалів, а для хом'яків.
Subscribe

 • Быгыгышечьки !!!

 • Error404

 • Error404

  ЛАСТАМИ ВПЕРЕД..на расеюжку.. Через подконтрольный боевикам участок украино-российской границы провезли гробы в направлении РФ. НЕФИГ ШАСТАТЬ...…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment