allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

и опять нож под спину

У Вірменії засмутили Кремль відмовою від офіційного статусу російської мови

У Вірменії засмутили Кремль відмовою від офіційного статусу російської мови
У Вірменії не будуть давати російській мові статус офіційної, в порядку Єревана це питання не стоїть. Як передає replyua.net з посиланням на Sputnik Вірменія, про це заявив голова постійної парламентської комісії із зовнішніх зв'язків Армен Ашотян.

«Хочу знищити у зародку нездорові обговорення, які багато в чому виникли через помилки засобів масової інформації, які розповсюдили тільки пропозиція В'ячеслава Володіна, не згадавши про заснування вірменської сторони. Тим часом, я в ході виступу озвучив нашу позицію. Російська для нас - мова всесвітнього значення, але в нашому порядку немає і не буде питання про надання російській мові статусу офіційної і закріпленні його в Конституції », - сказав Ашотян.

Раніше на зустрічі з головою парламенту Вірменії Ара Баблояном спікер Держдуми В'ячеслав Володін запропонував владі Вірменії закріпити офіційний статус для російської мови в законодавстві республіки, щоб національні водійські права могли бути визнані на території Росії. Тим часом, у Кремлі не підтримали ініціативу депутата Костянтина Затуліна спростити отримання російського громадянства «носіям російської мови».
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments