allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Портников обидел печальную лошатку

Портніков дав жорстку відповідь на заяви Лаврова

Портніков дав жорстку відповідь на заяви Лаврова
За інформацією replyua.net, український журналіст Віталій Портніков дав влучні коментарі з приводу чергових істеричних заяв очільника російського зовнішньополітичного відомства Сергія Лаврова, - відповідний допис оглядач розмістив на власній сторінці в соцмережі.

Так, сьогодні голова російського МЗС Сергій Лавров поскаржився журналістам на те, що, мовляв, американці не хочуть віддавати назад так звані «шпигунські дачі». Це не на жарт розлютило дипломата – за його словами, це нонсенс щоб у держави забрали об’єкт власності, право на який закріплено у ратифікованому міжурядовому документі. Одним словом, американці – бандити з великої дороги, не інакше.

З цього приводу Портніков цікавиться: а якщо забирають територію у держави, кордони якої визнано ратифікованим міждержавним договором? Це нормально? Ніби ж не про дачку йдеться. У такому разі ті, хто забирає – теж бандити? Чи їх варто величати «збирачами земель руських»? Власне, потрібно ретельніше готуватись до своїх виступів – на суді у Гаазі це дуже знадобиться, - прогнозує Портніков. Нагадаємо, перед Новим роком адміністрація Барака Обами вилучила з розпорядження російських дипломатів дві дачі у відповідь на російське втручання у вибори.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments