allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Чергова істерика Кремля:

В МЗС РФ прирівняли запровадження реєстру і електронної реєстрації з «новою Берлінською стіною»

Чергова істерика Кремля: В МЗС РФ прирівняли запровадження реєстру і електронної реєстрації з «новою Берлінською стіною»
Україна, вирішивши ввести реєстр і електронну реєстрацію для громадян РФ, намагається відгородитися «новою Берлінською стіною». Як передає replyua.net, про це заявили в Міністерстві закордонних справ Російської Федерації.

«Таким чином, у Києві і надалі наполегливо продовжують гнути порочну лінію, спрямовану на розрив контактів для мільйонів громадян двох країн. Така політика не видається дивною. Для нинішнього київського режиму наявність у українців численних родичів, друзів і знайомих в Росії є, мабуть, реальною загрозою. На боротьбу з нею витрачаються чималі кошти - починаючи від зведення «великої стіни Яценюка» до заборони російських соцмереж», - йдеться в повідомленні.

У відомстві незадоволені новим рішенням і стверджують, що Україна готова збудувати «нову залізну завісу» та відгородитися «новою Берлінською стіною». «Вочевидь, в Україні готові збудувати нову залізну завісу аби не допустити нормального людського і родинного спілкування жителів Росії і України. У цьому контексті не можна не згадати маячні заклики, які звучать у Верховній Раді, про заборону гастролей діячів мистецтва як Росії в Україні, так і Україна в Росії», - наголошується в заяві.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment