allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

да ну...

В ОБСЄ офіційно визнали, що на Донбасі воюють російські війська

В ОБСЄ офіційно визнали, що на Донбасі воюють російські війська
Парламентська асамблея ОБСЄ під час засідання в Мінську прийняла резолюцію «Зміцнення взаємної довіри і співпраці заради миру і процвітання в регіоні ОБСЄ» з положеннями на підтримку України. Про це інформує replyua.net з посиланням на Радіо Свобода. У резолюції, серед іншого, визнається, що «деякі райони Донецької і Луганської областей» знаходяться під контролем «російських гібридних сил».

Російська делегація виступила з протестом проти цього проекту, запропонувавши поправки, які б вилучили положення про «російсько-гібридні війська» на Донбасі. Зокрема, представник Росії Петро Толстой заявив, що на Донбасі немає російських військ, це внутрішній конфлікт України. Проте і депутат зі Швеції, доповідач Маргарета Седерфельт, і представники України виступили проти, а під час голосування російська делегація залишилася в меншості.

«Важливо підтримати мир в Україні, зупинити російську агресію і виконати мінські домовленості», - заявила Седерфельт. У прийнятій резолюції звучить також заклик до Росії «як держави-окупанта» Криму забезпечити безперешкодне пересування СММ ОБСЄ по території півострову, підтримати Мінський меморандум щодо врегулювання ситуації на Донбасі.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment