allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

много-ходов-очка

У Siemens відмовилися від обслуговування завезених до Криму турбін та почали розслідування

У Siemens відмовилися від обслуговування завезених до Криму турбін та почали розслідування
Німецька корпорація Siemens AG заявила, що не має наміру обслуговувати свої незаконно ввезені з Росії до анексованого Криму турбіни, якщо ці дані підтвердяться. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті компанії, інформує replyua.net.

«У Siemens вдалися до всіх можливих юридичних заходів, щоб не допустити такого завезення виробів фірми до Криму, і здійснить належні оперативні заходи, щоб не допустити незаконного використання обладнання, а саме не надаватиме ніяких поставок або послуг для монтажу, підтримки роботи і гарантійного обслуговування» , - йдеться в повідомленні. Компанія відзначила, що багато разів попереджала всіх клієнтів, виконувати всі експортні обмеження, і підтвердила, що, якщо перенаправлення нещодавно куплених турбін з Росії до Криму дійсно відбулося, це складе очевидне порушення контрактних домовленостей.

Зараз компанія створила робочу групу, яка повинна розслідувати обставини постачання її турбін в окупований Крим. Пізніше компанія Siemens заявила, що у неї немає підстав вважати, що придбані Росією газові турбіни призначені для Криму.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments