allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

hardcore

У Великобританії заявили про готовність завдати ракетного улару у відповідь на кібератаки

 У Великобританії заявили про готовність завдати ракетного улару у відповідь на кібератаки
У відповідь на можливу кібератаку на державні установи Великобританія готова вдатися до нанесення ракетного удару з повітря, землі і моря. Як передає replyua.met, про це у вівторок, 27 червня, заявив міністр оборони країни Майкл Феллон під час виступу в Королівському інституті міжнародних відносин у Лондоні.

Він виступив з попередженням до хакерів, що атака на держустанови і інститути країни «може спонукати до відповіді з будь-якого середовища: повітря, землі, моря і кіберпростору».

«Минулої п'ятниці ми стали свідками ще однієї кібератаки, цього разу спрямованої проти інформаційних систем нашого парламенту. На даний момент слідство встановило, що хакери спробували здійснити послідовну і рішучу атаку на всі облікові записи парламентських користувачів, щоб виявити слабкі паролі для отримання доступу до електронної пошти», - зазначив Феллон, підкресливши при цьому, що у Лондона« немає доказів того, хто саме стояв за цією атакою». Варто нагадати, що найбільші компанії і державні ограни зазнали масованої кібератаці вірусу Petya. Вірус Petya заблокував комп'ютери і вони перестали працювати, почалися збої в критичній інфраструктурі.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment