allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Скоро почнеться операція «ПадіжСкоту»

Рабинович: операція «ТрампНаш» закінчилась.

Рабинович: операція «ТрампНаш» закінчилась. Скоро почнеться операція «ПадіжСкоту»
Російський фінансист та опозиційний блогер Слава Рабинович на власній сторінці в Фейсбук розмірковує з приводу чергової гучної відставки у російському політикумі, - про це інформує новинний ресурс replyua.net.

Так, блогер зауважує, що колишній посол США в РФ Майкл Макфол заявив, що російського посла у Вашингтоні Сергія Кисляка відкликали з його посади. Ця інформація має статус напів0фіційної – з Москви не надійшло ні підтвердження, ні спростування. Тим не менш, блогер наголошує, що вже зараз можна констатувати факт: кремлівська операція «ТрампНаш» провалилась, і Кисляк – тільки перший з дипломатів, хто за це поплатиться.

Взагалі-то, за екс-посла варто переживати, адже у Москві можуть вдатись до іншої операції – «ПадіжСкоту». Кисляк надто багато знає – і про причини смерті Чуркіна, і про те, чим займались на дипломатичних дачах путінські хакери, і про домовленості з Флінном. Власне, ця інформація буде дуже цікавою також і Конгресу США, ФБР, ЦРУ,АНБ та Верховному суду США. Тому блогер нагадує, що єдиний продемонстрований російською та радянською історією спосіб Кисляка врятуватись – це просити політичного притулку в США: можна спробувати уникнути полонієвого чаю в США, але не в Росії, - наголошує Рабинович.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments