allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Від Гужви до Тимошенко: активні колаборанти проявили себе, - Нусс

Від Гужви до Тимошенко: активні колаборанти проявили себе, - Нусс
Відомий український політичний аналітик Павло Нусс на своїй сторінці в Facebook пише про те, що останнім часом ми спостерігаємо за унікальними процесами по виявленню агентурної кремлівської мережі в Україні, і далі нам буде легше ідентифікувати колаборантів у всіх сферах.

Як приклад, експерт наводить корупційний скандал, пов'язаний з головним редактором скандального видання «Страна. юа» Ігорем Гужвою, який сповідував чітко проросійський курс, проводячи редакційну політику. На думку Павла Нусса, інцидент з Гужвою розкриє багатьох агентів впливу Москви в ЗМІ, які стануть на захист корумпованого і до мізків проросійського головного редактора «Страни.юа».

За словами аналітика, друге, на що варто звернути увагу, це Юлія Тимошенко, яка виступила з «пропозицією» імпічменту президента. «Минуло зовсім небагато часу після того, як я писав про те, що головна мета, яку ставить перед собою зараз Путін – повалення або імпічмент президента України Порошенко, і звернення київської партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко і вимога самої Тимошенко – зайве підтвердження факту активізації п'ятої колони», - резюмував Нусс.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments