allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Турчинов анонсував прийняття найближчим часом закону про реінтеграцію

Турчинов анонсував прийняття найближчим часом закону про реінтеграцію
Новий законопроект про реінтеграцію Донбасу направлять в Раду відразу після того, як його розгляне Рада національної безпеки і оборони України. Його засідання планується найближчим часом. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов «Закон готовий, зараз експерти з питань безпеки та правознавці відпрацьовують окремі його деталі, і найближчим часом, ви знаєте, що президент вже повернувся з дуже важливою закордонного відрядження, у нас буде проведено РНБО і після схвалення цього закону членами Ради нацбезпеки та оборони, він буде направлений президентом до Верховної Ради», - сказав він журналістам.

Турчинов додав, що сподівається на прийняття Верховною Радою цієї законодавчої ініціативи ще на поточній сесії. «Я дуже сподіваюся, що депутати, які налаштовані на те, щоб не тільки відпочивати, але й попрацювати, все-таки зможуть його прийняти ще на цій сесії. Я їх про це дуже прошу», - додав Турчинов.

Згідно з календарним планом Верховної Ради, останнє пленарне засідання поточної, 6-й, сесії 8-го скликання відбудеться 14 липня поточного року.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments