allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

три года процветания

На Донбасі більше не бажають особливого статусу – журналіст

На Донбасі більше не бажають особливого статусу – журналіст
Значна частинна мешканців окупованих районів Донецької та Луганської області не підтримують незаконні умови Мінських домовленостей відносно особливого статусу для їхнього регіону. Про це в ефірі «Обозреватель.LIVE» заявила журналіст і блогер Лариса Волошина, передає replyua.net. За її словами, обстановка в прифронтовій зоні чітко ілюструє те, як змінювалися настрої громадян.

«Три роки тому, коли лише почалася окупація Донбасу і Криму, понад 70% місцевих жителів стверджували, що Донбас, це може, і частина України, однак він повинен мати свій суверенітет, йому потрібна або федералізація або широка автономія», - зазначила журналіст. За словами Волошиної, вже в 2016 році картина вийшла інша: «Тільки 20% жителів прилеглих до лінії розмежування територій вважають, що окупований Донбас треба інтегрувати в Україну за допомогою особливого статусу в рамках Мінських домовленостей».

«66% мешканців цього регіону переконані, що ніяких особливих статусів не повинно бути, що окуповані частини Донецької і Луганської областей - це звичайні території України», - сказала вона. Лариса Волошина зазначила, що насправді вони не хочуть, щоб було виконано те, що прописано в Мінських домовленостях - «широка автономія» для Донбасу.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments