allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ой бля деды навоевали

У Держдумі РФ хочуть повернути «Боже, царя храни» і юліанський календар

У Держдумі РФ хочуть повернути «Боже, царя храни» і юліанський календар
У нижній палаті російського парламенту зареєстрований законопроект, в якому пропонується замінити існуючий гімн Російської Федерації на «Боже, царя храни!». Про це інформує replyua.net.

Авторами законопроекту є депутати від Ліберально-демократичної партії Росії (ЛДПР) Михайло Дягтерев, Борис Чернишов і Віталій Пашин. У пояснювальній записці ініціатори відзначили, що існуючий гімн «Росія - священна наша держава» є копірайтом гімну СРСР: при збереженні оригінальної музики Олександра Александрова був лише перероблений текст Сергія Михалкова і Габріеля Ель-Регистана. Але за минулі роки (цей гімн РФ був затверджений в грудні 2000 року) він так і не став об'єднуючим символом для росіян.

Соратники Володимира Жириновського вважають, що «саме імперський гімн являє собою гордість за славні перемоги і символізує велику країну з великою історією». Прийняття Російською Федерацією гімну імперської Росії, на їхню думку, позначить історичну спадкоємність різних періодів більш ніж тисячолітньої історії держави, яка включає в себе і монархічний і радянський періоди. Депутати вірять, що гімн «Боже, царя храни!» Підбадьорить патріотичні почуття громадян РФ, відновить традиції минулого в російському суспільстві, а також зміцнить позиції Російської Федерації на міжнародній арені. Ці ж депутати від ЛДПР зареєстрували і інший законопроект - про переведення літочислення в Російській Федерації з григоріанського на юліанський календар.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments