allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

уже никто не шифруется

Кадиров про теракт у Лондоні: Це наслідок «палкого бажання постійно давати вказівки Росії»

Кадиров про теракт у Лондоні: Це наслідок «палкого бажання постійно давати вказівки Росії»
Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров у своєму каналі на Telegram прокоментував останні теракти в Європі, інформує replyua.net. За його словами, європейські країни не здатні забезпечити безпеку своїх та іноземних громадян, оскільки приділяють особливу увагу проблемам в Росії.

«Силові структури європейських країн не можуть гарантувати безпеку ні для своїх громадян, ні для іноземних. Пристрасне бажання вказувати Росії і пошук способи тиску на неї стало причиною внутрішнього хаосу в Європі. Активно акцентуючи увагу на інших країнах, вони зовсім забули про себе, про своїх людей, про свої проблеми», - написав Кадиров. Крім того, керівник Чечні переконаний, що теракти відбуваються в європейських країнах через те, що вони підтримують терористів.

«Підтримка терористів, як весь світ бачить, обертається для жителів країн Європи постійним страхом смерті і смертю», - заявив Кадиров. Чеченський лідер також закликав жителів республіки обмежити свої поїздки в Європу.» Я закликаю всіх жителів Чечні максимально обмежити свої поїздки в Європу, а ті, хто все ж таки зважиться полетіти, бути гранично обережними». Нагадаємо, що 3 червня, в Лондоні відбувся теракт, в результаті якого загинули семеро людей.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments