allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

В Україні почали будувати власний завод з виробництва боєприпасів

В Україні почали будувати власний завод з виробництва боєприпасів
На сьогоднішній день в Україні вже готові два цехи заводу, на яких виробляють боєприпаси. Як передає replyua.net, підприємство будує корпорація «Таско», яка об'єднала понад 25 підприємств ВПК і конструкторських бюро. Про це заявив президент корпорації Валерій Павлюков.

«В даний час ми будуємо завод з виробництва боєприпасів, роботи почалися ще десять років 10 років будуємо. І все це за наші облікові кошти. Ми лише тепер здали кілька цехів, на яких є можливість виготовлення боєприпасів. До останнього часу ми здійснювали ремонт на майданчиках, які брали в оренду», - заявив він. Павлюков наголосив, що зараз корпорація займається артилерійськими боєприпасами. Він додав, що в Україні до сьогоднішнього дня відсутнє комплексне виробництво боєприпасів до сих пір немає, а за часів СРСР існували лише «розрізнені елементи».

У той же час, Павлюков наголосив, що нині в сфері виробництва боєприпасів в Україні є чимало наріжних каменів, які гальмують її розвиток. «У нас все затиснуте. Можливості експорту мають лиш п’ять підприємств, які входять в «Укроборонпром«. І якщо свого часу це було 3% комісійних, то зараз це 11-13% і вище. Жодна компанія , яка виготовляє озброєння, не буде мати змоги вийти на ринок і скласти конкуренцію, якщо з неї стягуватимуть такі побори»,- наголосив він.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments