allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

В Україні почали будувати власний завод з виробництва боєприпасів

В Україні почали будувати власний завод з виробництва боєприпасів
На сьогоднішній день в Україні вже готові два цехи заводу, на яких виробляють боєприпаси. Як передає replyua.net, підприємство будує корпорація «Таско», яка об'єднала понад 25 підприємств ВПК і конструкторських бюро. Про це заявив президент корпорації Валерій Павлюков.

«В даний час ми будуємо завод з виробництва боєприпасів, роботи почалися ще десять років 10 років будуємо. І все це за наші облікові кошти. Ми лише тепер здали кілька цехів, на яких є можливість виготовлення боєприпасів. До останнього часу ми здійснювали ремонт на майданчиках, які брали в оренду», - заявив він. Павлюков наголосив, що зараз корпорація займається артилерійськими боєприпасами. Він додав, що в Україні до сьогоднішнього дня відсутнє комплексне виробництво боєприпасів до сих пір немає, а за часів СРСР існували лише «розрізнені елементи».

У той же час, Павлюков наголосив, що нині в сфері виробництва боєприпасів в Україні є чимало наріжних каменів, які гальмують її розвиток. «У нас все затиснуте. Можливості експорту мають лиш п’ять підприємств, які входять в «Укроборонпром«. І якщо свого часу це було 3% комісійних, то зараз це 11-13% і вище. Жодна компанія , яка виготовляє озброєння, не буде мати змоги вийти на ринок і скласти конкуренцію, якщо з неї стягуватимуть такі побори»,- наголосив він.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments