allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Суд Гааги оприлюднив процедурне рішенні щодо позову України

Суд Гааги оприлюднив процедурне рішенні щодо позову України
До 19 лютого наступного року Україні необхідно підготувати документи по арбітражному виробництву проти Російської Федерації, яке було ініційовано у зв’язку з порушенням Кремлем Конвенції ООН з морського права 1982 року. Як інформує replyua.net, про це йде мова у повідомленні на сайті Постійної палати третейського суду в Гаазі. У тому числі, відомо, що 12 травня було проведене перше процедурне засідання Трибуналу по конвенції з морського права ООН. В його рамках передбачається створення арбітражу для розгляду спору України проти Російської Федерації.

Україною було ініційовано арбітражне провадження по відношенню до Росії у вересні минулого року «для того, аби захистити свої права як прибережної держави в прилеглих до Криму акваторіях в Чорному морі, Азовському морі і Керченській протоці».

У процесі засідання відбулися судові консультації зі сторонами по процедурних рамок арбітражу, зокрема календарем для усних і письмових заяв. Керівником української делегації є заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль, а російської - очільник правового департаменту російського зовнішньополітичного відомства Роман Колодкін
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments