allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

лишнехромосомное все знает

Росіяни вважають, що безвіз для України – це обманка

Росіяни вважають, що безвіз для України – це обманка
Відомий український дипломат Богдан Яременко на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що вчора у нього випала можливість подивитися цікаву програму про те, як знамениті дослідники природи, що засовують голову у пащу лева, плавають з акулами і цілуються з крокодилами ставлять над собою експерименти. Саме так Богдан Яременко назвав популярну в Росії програму «Воскресный вечер» с Владимиром Соловьевым.

За словами дипломата, дві години люди говорили про те, що Китай сильніший за Росію, що ніхто нічого не може зробити з цим, що все дуже погано. Потім, що США сволочі, але з ними нічого не зробиш, що вони значно сильніші кібернетично, а в разі чого легко влаштують Росії кібер-армагедон. До речі, на цю тему розповідала Наталя Каспєрская – власниця того, що є антивірусом Каспєрского, і я Вас закликаю з почуття самозбереження ніколи ні за яких обставин не користуватися антивірусом Касперського.

«Вся програма була такою песимістичною, що треба було щось робити. Тому знаєте, як називається остання частина програми? Правильно «почему безвиз для Украины похож на обманку?». Як їм важко звикати до думки, що українці кращі. Про те, що росіяни – гірші. Нічого, це лише початок», – резюмував Богдан Яременко.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments