allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

нахер с поля- батуты рулят

США заявили про припинення космічної співпраці з Росією

США заявили про припинення космічної співпраці з Росією
Сполучені Штати прийняли рішення про згортання співпраці з Російською Федерацією в космічній сфері. Як повідомляє replyua.net, в NASA заявили про намір повністю припинити в 2024 році фінансування МКС і перенаправити заощаджені від цього кошти на реалізацію марсіанських програм агентства. Нагадаємо, що раніше обговорювалося варіант про можливість продовження роботи Міжнародної космічної станції до 2027 або 2028 року, проте тепер Сполучені Штати припинили дані обговорення, повністю відмовившись від початкових планів.

Еллен Стофно, головне науковий співробітник НАСА, заявив, що МКС є для агентства дуже серйозне питання. НАСА збирається фінансувати роботу Міжнародної космічної станції до 2024 року, проте після цього кошти будуть перенаправлятися на фінансування підготовки пілотованого польоту на Марс.

По всій видимості, припинення фінансування роботи МКС Сполученими Штатами буде означати кінець Міжнародної космічної станції, тому вже зараз почали опрацьовувати можливі сценарії її списання. Зокрема, один з варіантів передбачає поховання станції в південній частині Тихого океану, на «цвинтарі космічних кораблів». На океанському дні вже знайшли останній притулок відпрацьовані ступені ракет, космічних апаратів та інші уламки, в тому числі, і які не згоріли в атмосфері частини станції «Мир».
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments