allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ЗРАДАААААА!!!!

Українські «оптимісти» та «експерти» вже побачили мільйон зрад у зустрічі Клімкіна з Трампом, – Кулеба

Українські «оптимісти» та «експерти» вже побачили мільйон зрад у зустрічі Клімкіна з Трампом, – Кулеба
Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що, як і має бути в Україні, спочатку була зрада, бо міністра закордонних справ України Павла Клімкіна у Вашингтоні ніхто не прийняв. Потім була зрада, бо хоча Клімкіна таки прийняв Пенс, але лише Пенс – люди не такого великого масштабу.

Далі Дмитро Кулеба пише, що потім була зрада, бо хоча Клімкіна таки прийняв Трамп, але Трамп сидів, а Клімкін стояв. Потім була зрада, бо хоча і Клімкін, і Трам стояли, але Трамп посміхався не так, як посміхався Лаврову декілька годин раніше.

За словами експерта, на разі залишається чекати аналізу світлин з зустрічей Клімкіна фахівцями Битви екстрасенсів, які переконливо доведуть чергову поразку української дипломатії і спробу примусу України до миру у Вашингтоні. «І навіть офіційні заяви Держдепу і Білого дому за результатами зустрічей з Лавровим, в яких від імені Тіллерсона і Трампа чорним по білому написано про збереження санкцій проти Росії та її відповідальність за виконання Мінська, не мають похитнути віру в зраду. Не зрадь зраду!», – резюмував Дмитро Кулеба
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments